Yayfen Yayınları 3. Sınıf Meraklı Eymen Hikaye Seti

%30 indirim
88.00 TL 61.60 TL
 • Eymen… Sevimli, zeki, meraklı, macera düşkünü, nabzı hep yüksek bir üçüncü sınıf öğrencisi… Sıradan gündelik olayları bile kocaman maceralara dönüştüren Eymen’i tanımadan önce, yaz tatilinin kısa olduğunu düşünebilirsiniz. Gelin, onunla beraber boşlukları dolduralım, günleri uzatalım.

  Piknikle başlayan orman keşifleri…Bilge bir dede rehberliğinde hayatı deneyimlemeler…

  Ormanda nasıl yaşanır? Nasıl hayatta kalınır? En vahşi canlıyla bile nasıl dost olunabilir? Kendini tanımak ve tabiata uyumlanmak nedir? Peki ya “Gerçek Hazine” nedir?

  Eymen ve ailesi ile Çamlıbel’e derin bir seyahat yapalım. Bu soruların cevaplarını bulalım.

  Maceraya hazırsanız ilk kitaptan başlayalım.

  Keyifli okumalar…

 

Her hikayenin Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kök değerler dikkate alınarak, öğrencilerin gelişim seviyelerine uygun olarak hazırlandığı Küçük Mucit, Usta Yazar Erdal Çakıcıoğlu’nun kaleminden, Yayfen Yayınları kalitesiyle 48 sayfa olarak sunuldu.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp sipariş hattı 0530 328 55 50