Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz 08/07/2020 tarihinde ilimizde 30 yıldır kırtasiye,  okul malzemesi ve eğitim yayınları dağıtım sektöründe tedarikçi olarak hem ilimiz ihtiyacını karşılamak hem de doğu ve güneydoğu bölgesindeki ihtiyaçları karşılamak konusunda büyük bir tecrübe ve paya sahip olan kurum bünyesinde faaliyete başlamıştır.
 
Hedefimiz bu güne kadar karşılıklı güven içerisinde müşteri memnuniyeti düsturuyla yürüttüğümüz faaliyetlerimizi günümüzün  pazarlama ve ihtiyaçları karşılama yöntemi olan e-ticarette tecrübeli personeliyle sizlere en iyi hizmeti vermektir. 
 
Kurumumuz GÜVEN KAYBETMEKTENSE PARA KAYBETMEYİ uygun gören ve bundan hiçbir şekilde  taviz vermeyecek, bu ilkeyi KIRMIZI ÇİZGİSİ olarak kabul etmiş bir yaklaşımla yoluna devam edecektir.
 
İNANIYORUZ Kİ Biz sizin GÜVENİNİZİ sarsmadığımız sürece  siz VİZYONUMUZU gerçekleştirmek için her türlü desteği bizden esirgemeyeceksiniz.
 
Vizyonumuz
 
Eğitim yayınlarının dağıtım sektöründe ÇAĞDAŞ,DÜRÜST ve GÜVENİLİR konsepti ile Türkiye’nin bir numaralı YAYIN DAĞITIM ŞİRKETİ OLMAK.
 
Misyonumuz
 
Hayata en iyi şekilde hazırlanmak için yola çıkmış geleceğimizin teminatı müşterimiz olan öğrencilerimize ihtiyaç duydukları yayınları en düşük maliyetle, güvenlik içerisinde, temin olabilecek olumsuz  riskleri yok ederek ulaştırmak.
 
Whatsapp sipariş hattı 0530 328 55 50