EİS Yayınları 50 Derste TYT Türkçe Soru Bankası

%20 indirim
34.00 TL 27.20 TL

50 Derste Türkçe

TYT’de sorumlu olduğunuz tüm Türkçe konularını içeren ‘’50 derste Türkçe’’, öğrendiklerinizi pekiştirmenin yanı sıra eksik bilgilerinizi tespit etmenizi de sağlayacaktır.
Kitap; ‘’Yöntem’’, ‘’Akıllı Sorular’’, ve ‘’Konu Testleri’’nden oluşmaktadır.
İpuçları, uyarılar ve hatırlatmalar içeren ‘’Yöntem’’ bölümü; konunun püf noktalarına yönelik uyarıcı bilgilerle soru çözümünde size yol gösterici olacaktır. Bu bölümde yer alan bilgiler; konunun özünü veren, çoğu zaman gözden kaçırdığınız ayrıntıları içermektedir.
ÖSYM’nin en sık kullandığı soru tipleri dikkate alınarak hazırlanan ‘’Akıllı Sorular’’, çoktan seçmeli soru tarzında değil; özellikle açık uçlu olarak hazırlanmıştır. Bu yolla da ezbere dayalı soru çözmenin giderilmesi hedeflendi. Açık uçlu sorularla bilginizi bilinçli bir şekilde kullanıp çözüme ulaştığınızda bu bilginin kalıcı hale gelmesini de sağlamış olacaksınız.
‘’Konu testleri’’, çoktan seçmeli sorulardan oluşmaktadır. Başlangıç düzeyi, orta düzey ve yeni nesil niteliğinde farklı soru tiplerini de kapsayacak şekilde hazırlanan ‘’Konu Testleri’’; ÖSYM çizgisini yansıtacak niteliktedir.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER