Beyaz Diş - Jack London

%18 indirim
22.00 TL 18.00 TL

“Beyaz Diş̧”, yabandaki hayatından kopup insanların arasına karışan yavru bir kurdun, insanın doğasını ve doğadaki insanı keşfetmesinin hikâyesi. Başka bir deyişle Jack London, “Yabanın Çağrısında” ele aldığı temayı tersine çeviriyor ve içindeki yabanıllığı unutamayan bir köpek yerine bu kez yabanıl bir köpeğin insanlarla tanıştıktan sonra uysallaşmasını anlatıyor.

John Griffith London, 12 Ocak 1876’da Kaliforniya’da doğdu. “Vahşetin Çağrısı”, “Martin Eden”, “Demir Ökçe”, “Beyaz Diş” ve “Deniz Kurdu” başta olmak üzere elliden fazla roman yazdı. “Beyaz Diş”in temelleri de tıpkı “Yabanın Çağrısı” gibi Klondike’da altın arayıcılığı yaparken oluştu. London orada altın bulamamamakla kalmamış, ağır bir hastalık da geçirmiş ve neredeyse ölümden dönmüştü. Ne varki altın arayıcılığı esnasında yaşadığı deneyimleri anlattığı romanları ona hem şöhret kazandırdı hem de hayatını sadece yazarak kazanabilen ilk popüler yazarlardan olmasını sağladı.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp sipariş hattı 0530 328 55 50